Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Prima "ieseala" pe 2013

Creat de Urban, 22 Septembrie 2013, 17:56:55

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Aseneth

Citat din: romulus din  26 Septembrie 2013, 16:18:21
Ce va faceti copilashi daca va treziti si  cu DiDa la rendez-vous?! :evil:
Pe unde ...o scoateti :-D?

Cine e DiDa, ca am tot citit pe aici nickul asta si ma facurati curioasa? Un link, eventual, daca aveti?

horia2008

Citat din: Aseneth din  26 Septembrie 2013, 22:24:37
Cine e DiDa, ca am tot citit pe aici nickul asta si ma facurati curioasa? Un link, eventual, daca aveti?

Citat din: Urban din  31 Decembrie 2012, 13:48:16
Un moment, ca nu se mai intelege din tribune.
Deci Dida e Memphis care e Pemphis care e Licuriciu' care intr-un final e tot Calator Astral... sau cum?

Va multumesc pentru atentie!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

acum sa nu-ntrebi cine-i Pemphis si Licuriciu sau calatoru' astral :-o :-o :-o
:lol: :lol: :lol:

ce vremuri dom'le... :fullmoon:



Aseneth

Citat din: horia2008 din  26 Septembrie 2013, 22:53:52
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

acum sa nu-ntrebi cine-i Pemphis si Licuriciu sau calatoru' astral :-o :-o :-o
:lol: :lol: :lol:

ce vremuri dom'le... :fullmoon:

Calator astral= Fratilor, am invins!  Lovendalul a cazut, puterea e a noastra. Mircea, fa-te ca lucrezi!

De iel ie vorba?

uforever

Citatuforever, nu cred că e o problemă dacă o să ajungem mai târziu. ;)

Pai n-ar fi o problema, dar momentan nu stiu cat de tarziu  :lol: Orele 11:00 in sistemul meu "borgic" inseamna miezul noptii, nu mai pun la socoteala ca "joc" in deplasare in ziua respectiva. N-am incotro acum, Urban m-a pus cap de lista, ma simt ca in liceu cand se facea topul celor mai nazdravani elevi :lol:

CitatCe va faceti copilashi daca va treziti si  cu DiDa la rendez-vous?! :evil:
Pe unde ...o scoateti :-D?

N-am avut "placerea" de a o cunoaste personal, doar mi-a infipt o furca in picior pe forum, totusi sunt curios cat de periculoasa poate fi "Madam de Hohenzollern". Oricum studiez cazurile de schizofrenie si paranoia in ultimul timp, nu mi-ar strica putina practica.  :-o :lol:

spooky

Citat din: uforever din  26 Septembrie 2013, 23:28:18
Pai n-ar fi o problema, dar momentan nu stiu cat de tarziu  :lol: Orele 11:00 in sistemul meu "borgic" inseamna miezul noptii, nu mai pun la socoteala ca "joc" in deplasare in ziua respectiva. N-am incotro acum, Urban m-a pus cap de lista, ma simt ca in liceu cand se facea topul celor mai nazdravani elevi :lol:

N-am avut "placerea" de a o cunoaste personal, doar mi-a infipt o furca in picior pe forum, totusi sunt curios cat de periculoasa poate fi "Madam de Hohenzollern". Oricum studiez cazurile de schizofrenie si paranoia in ultimul timp, nu mi-ar strica putina practica.  :-o :lol:

N-ai pierdut mare lucru. Vorba aia... "trust me, i'm an engineer" :D
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

padme

Sper să ajung vreodată să vă văd şi eu! :))))

Urban

Update:

Uforever
Daos
Urban
Tamerlan
Roxaline
Arhanghelul
Nox
Romulus
Spooky

...


tractorbeam

Daca nu sunt in tura de off-road in saptamana respectiva - se profileaza un eveniment de la care nu pot lipsi (daca are loc, inca nu stiu sigur) - as fi onorat sa particip.

Rayden

daca nu plec din Bucuresti..vin si eu  :mrgreen:

romulus

CitatSper să ajung vreodată să vă văd şi eu! :))))
Pai ce mai astepti masher padme , lasa-i pe italieni (parca pe acolo esti acum, nu? :?) si vino in week-end-ul urmator la Bucuresti!Daca nu, vom pune noi poze pe sait, dupa intalnire, ca sigur vom face cateva.
Sa inteleg Spooky ca  data a fost fixata, nu? Sambata 5 octombrie?!
Si mai ramane ca Urban sa  ne zica unde pune grataru' cu mici la ora 11,00, e corect?
Lemne ai monser Urban, carbuni alea, alea?Ori mergem la Cocosatu si'i luam de-a gata? :-D
Eu pot veni cu o butelca de tuica de prune ori cu un Ion Plimbaretu', dupa gust!Plus ca am si oaresce tulburel care a tot bolborosit pana mai ieri in beci si d'abia se potoli. E aspru da merge :-D! Voi numa sa ziceti daca va place !
Am zis.
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Visul Unicornului

Primiti si persoane "proaspete" pe blog? :)

abyss

#41
Doar vitamine C.
Daca ma intorc la timp din tura de pe Altair voi fi prezent. Daca nu inseamna ca scot un banutz chinuit pacolo... :-D

padme


alx

Citat din: Aseneth din  26 Septembrie 2013, 22:24:37
Cine e DiDa, ca am tot citit pe aici nickul asta si ma facurati curioasa? Un link, eventual, daca aveti?
da,cam asta ar fi:
Citat din: Visul Unicornului din  29 Septembrie 2013, 18:32:42
Primiti si persoane "proaspete" pe blog? :)
8)

asa ca s-ar putea sa se implineasca si dorinta colegului uforever :
Citat din: uforever din  26 Septembrie 2013, 23:28:18
N-am avut "placerea" de a o cunoaste personal, doar mi-a infipt o furca in picior pe forum, totusi sunt curios cat de periculoasa poate fi "Madam de Hohenzollern". Oricum studiez cazurile de schizofrenie si paranoia in ultimul timp, nu mi-ar strica putina practica.  :o :D
pam-pam!
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

abyss

Dida il vrea pe conul Xanadron. Ce sa faca cu Uforever? Sa-l traga de perciuni?