Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Psihotronica - rãzboiul viitorului

Creat de CHIP, 03 Iunie 2008, 22:49:09

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

CHIP

In urmatorii ani, computerele vor putea fi controlate prin puterea mintii si un cip

http://www.ziua.ro/news.php?data=2009-11-25&id=45781

apofishorus

A folosit cineva Mind sinergy, daca da as vrea sa schimbam impresii despre efectele obtinute cu acest aparat.apofishorus@yahoo.com

MEL CHISEDEK

Citat din: CHIP din  25 Noiembrie 2009, 08:27:45
In urmatorii ani, computerele vor putea fi controlate prin puterea mintii si un cip

http://www.ziua.ro/news.php?data=2009-11-25&id=45781

................pentru  mine nu e necesar un cip   eu simt traficul si virusiii    din adresa mea  doar punind mausul pe   mesajul sau saitul respectiv.............cind ajungi sa te sincronizezi cu pc faci mult mai multe   astea sunt doar citeva  .ceas putea face......
.sf...........bate realul ...atunci cand ai ajuns sa te sincronizezi cu p.c......... si sa simti pe propiul tau corp  virusii si tot ce e asemeni lor .......'' si nu numai atat''

Tayka

MEL CHISEDEK-Vãd cã eºti dotat,spune-ne ºi nouã cum aratã viruºii?cã de multe ori nici cel mai performant progr.antivirus nui detecteazã,care e senzaþia când pui maus-ul pe ei-te furnicã,te gâdilã,?spune-ne ºi nouã nu þine secret cã intervine legea karmey ºi îþi scad puterile,noi pe aici nu avem secrete,ne spunem de toate la toþi,numai cã nu prea mai avem ce ne spune,aºa cã aºteptãm nerãbdãtori sã ne spui ºi nouã cum ai reuºit iatã sã împleteºti psihotronica cu informatica?
Tot ceea ce este fundamental diferit deranjeaza ordinea stabilita (Jean Piere Petite).

Nox

Citat din: MEL CHISEDEK din  11 Decembrie 2009, 13:31:53
................pentru  mine nu e necesar un cip   eu simt traficul si virusiii    din adresa mea  doar punind mausul pe   mesajul sau saitul respectiv.............cind ajungi sa te sincronizezi cu pc faci mult mai multe   astea sunt doar citeva  .ceas putea face......

Bullshit... când ajungi sã te sincronizezi ºi cu limba românã sã mã anunþi.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

MEL CHISEDEK

#170
Citat din: Tayka din  11 Decembrie 2009, 19:38:41
MEL CHISEDEK-Vãd cã eºti dotat,spune-ne ºi nouã cum aratã viruºii?cã de multe ori nici cel mai performant progr.antivirus nui detecteazã,care e senzaþia când pui maus-ul pe ei-te furnicã,te gâdilã,?spune-ne ºi nouã nu þine secret cã intervine legea karmey ºi îþi scad puterile,noi pe aici nu avem secrete,ne spunem de toate la toþi,numai cã nu prea mai avem ce ne spune,aºa cã aºteptãm nerãbdãtori sã ne spui ºi nouã cum ai reuºit iatã sã împleteºti psihotronica cu informatica?

...........fiecare cu secretele lui ..nui o aberatie ci e o certitudine.....  intradevar simt o durere surda intr-o anumita zona a corpului.....in alta ordine de idei ii rog  pe cei doi care mi-au trimis acei  troiani  pe email  (v-am luat frecventa creierului vostru asta daca nu doriti un atac energetic) ii rog sa mu mai incerce si a doua oara   am fost testat in ''orb ''  poate asta va spune  la multi totul ........
.sf...........bate realul ...atunci cand ai ajuns sa te sincronizezi cu p.c......... si sa simti pe propiul tau corp  virusii si tot ce e asemeni lor .......'' si nu numai atat''

Renovatio

CitatCitat din mesajul lui: MEL CHISEDEK din  11 Decembrie 2009, 13:31:53
................pentru  mine nu e necesar un cip   eu simt traficul si virusiii    din adresa mea  doar punind mausul pe   mesajul sau saitul respectiv.............cind ajungi sa te sincronizezi cu pc faci mult mai multe   astea sunt doar citeva  .ceas putea face......


Oare de unde apareti mai, de fapt nu ma mir.... este ca in bancul ala cu saritul  gardului cand poarta era deschisa :-D

(Nox sper sa  ma ierti de data asta)

Nox

#172
Citat din: MEL CHISEDEK din  21 Decembrie 2009, 14:52:27
...........fiecare cu secretele lui ..nui o aberatie ci e o certitudine.....  intradevar simt o durere surda intr-o anumita zona a corpului.....in alta ordine de idei ii rog  pe cei doi care mi-au trimis acei  troiani  pe email  (v-am luat frecventa creierului vostru asta daca nu doriti un atac energetic) ii rog sa mu mai incerce si a doua oara   am fost testat in ''orb ''  poate asta va spune  la multi totul ........

Hai cã nu am mai râs de mult aºa tare... ºi ca sã-þi spun cã baþi câmpii: nu avea nimeni de pe acest forum cum sã-þi trimitã email pentru cã adresa ta e ascunsã. (sîc!)
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Urban

Citat din: MEL CHISEDEK din  21 Decembrie 2009, 14:52:27
...........fiecare cu secretele lui ..nui o aberatie ci e o certitudine.....  intradevar simt o durere surda intr-o anumita zona a corpului.....in alta ordine de idei ii rog  pe cei doi care mi-au trimis acei  troiani  pe email  (v-am luat frecventa creierului vostru asta daca nu doriti un atac energetic) ii rog sa mu mai incerce si a doua oara   am fost testat in ''orb ''  poate asta va spune  la multi totul ........

Imi place, e sukar tipu'.
Eu sunt cel care ti-am trimis troienii, adica eu si cu celalalt eu, imi cer iertare in mod public pentru ca nu vreau sa imi paradesti frecventele ca mai am nevoie de ele.
O sa-mi chem virusii inapoi !

MEL CHISEDEK

Citat din: Nox din  22 Decembrie 2009, 00:58:00
Hai cã nu am mai râs de mult aºa tare... ºi ca sã-þi spun cã baþi câmpii: nu avea nimeni de pe acest forum cum sã-þi trimitã email pentru cã adresa ta e ascunsã. (sîc!)
.. o  cautare pe net  pe seudonume  nu e mare lucru.........
.sf...........bate realul ...atunci cand ai ajuns sa te sincronizezi cu p.c......... si sa simti pe propiul tau corp  virusii si tot ce e asemeni lor .......'' si nu numai atat''

Nox

Citat din: MEL CHISEDEK din  22 Decembrie 2009, 14:39:12
.. o  cautare pe net  pe seudonume  nu e mare lucru.........

Nu zãu, ce argument e ãsta? Dã-mi un motiv bun pentru care sã nu-þi ºterg mesajele.
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Renovatio

#176
CitatSend an Instant Message to MEL CHISEDEK Using...

   * Trimite un mesaj prin Yahoo pentru MEL CHISEDEK Yahoo!    kaponeet@yahoo.com  : chisedekmel@yahoo.com




   
   * Semnãturã

         ..........s.f.......bate realul ................atunci cind ai ajuns sa te sincronizezi cu p.c..........si sa simti traficul virusilor si tot ce e asemanator lor pe propiul tau corp......



:evil:

Craciun Fericit  si sarbatori fericite .


Shadowman

#177
Citat din: CHIP din  13 Septembrie 2008, 07:32:33
Parapsihologii
.................
Aceste propuneri au fost imediat continuate cu demonstratii facute in laborator. Targ si Puthoff au gasit o persoana care se pare ca avea abilitati telekinetice. Aceasta a fost dusa intr-o vizita surpriza la un magnetometru izolat folosit pentru experimentele in domeniul quarcilor de catre Dr. A. Hebbard la Universitatea Stanford, Departamentul de Fizica. Experimentul in domeniul quarcilor cerea ca magnetometrul sa fie izolat atat de mult cat permitea tehnologia la aceea data. Cu toate acestea, cand subiectul si-a fixat atentia asupra interiorului magnetometrului, semnalul emis de acesta a fost bruiat, indicand o schimbare in campul magnetic intern. Au mai fost observate si o serie de alte legaturi intre eforturile mentale ale subiectului si variatiile de semnal constatate. Astfel de variatii nu au mai fost inregistrate inainte sau dupa vizita. Evenimentul a fost rezumat si transmis catre CIA sub forma unei scrisori a unui analist OSI si sub forma discutiilor dintre ofiterii membrii ai OTS si ORD.
Temeri de frauda
Incepand cu octombrie 1972, am fost ofiter de proiect. Am fost ales datorita activitatii mele din trecut in domeniul fizicii, cu fizicienii de la SRI. OTS a finantat o extindere a bugetului pentru parapsihologie cu 50.000$. Cercetarile extinse au inclus teste referitoare la abilitatile subiectului initial, dar si ale unuia nou. Au inceput sa apara date interesante; se pare ca abilitatile paranormale sunt individualizate. De exemplu, unul din subiecti, prin efortul mintii,se pare ca putea determina cresterea temperaturii masurate de un termistor; actiunea nu a putut fi realizata si de al doilea subiect.

SURSA -Cotidianul Ziua 13.09.2008


Citeva sublinieri... :wink:
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

Shadowman

 "SE PARE CA" ,citit in graba ,fara atentie,se poate transforma in CERTITUDINE ! Evident,pentru unii cititori... :wink:

  " Pestii se prind cu undita, iar oamenii cu vorba."  :lol:
                                                                    William Shakespeare
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

MEL CHISEDEK

.am simtit  un lucru  vati simtit multi lezati  de ce am scris , chiar  uni  o sa zica  asta vrea sasi ceara scuze  nici intrun caz (pentru cei 2)''dar''poate multi dintre voi sunteti obisnuiti  sa primiti masiv spam la greu ''eu'' nici cind am fost testat in ''orb'  de baieti cu toate  ca le stiam din nainte fiecare  mutare   ca la sah   cel mult  2 avea din fericire  n-am primit  atita  troieni  ca in saptamina aceaia  cind am intrat pe forum dupa o perioada  lipsa din peisaj   si mi-am spus parerea despre mine ...... intri pe ''x'' forum si la nici o zi sa te trezesti   cu valuri  de 10-12  in 4 zile .a 4 zi neuronii au luato razna   mai pe intelesul tuturor    si-au marit viteza   brusc   de aproape  3 ori   fata de normal  fara sa inerc ''eu'' sa ma activez  si in jurul cutiei craniene sa degajat un cimp  bioelectric destul de  mare  daca ma activam atunci era pericol  dar  m-am aptinut ... ori care ar fi fost in locul meu  ar fi reactionat asa pe forum  mai ales ca cei 2 nu au avut bunul simt sasi dea adresa   i.d ci acoprit au lucrat (numere) au crezut ca daca lucreaza acoperiti   simi trimite  troeni mascati   magazine online sau xx   si asa mai departe  tot setul  credeau ca sunt acoperiti   gresit .... . nici pe departe  i-am cautat pe ''harta '' amindoi sunt din bucuresti  probabil doi pusti pina in in 20 de ani    au auzit de la cei de pe forum  si ceau zis hai sal pocnim  dar nu au stiut peste ce dau........numai bine ...........
.sf...........bate realul ...atunci cand ai ajuns sa te sincronizezi cu p.c......... si sa simti pe propiul tau corp  virusii si tot ce e asemeni lor .......'' si nu numai atat''