Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Reptilienii

Creat de sevastase, 26 Martie 2008, 23:32:50

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

sevastase

#300
Citat din: LupinThe3rd din  10 Iunie 2008, 11:53:13
Tu ai zis!
Eu intrebam cati reptilieni ai vazut in realitate.

Nu am incercat nimic. Ti se pare. E vorba de curiozitatea mea. Intrebarea mea e cati reptilieni ai vazut tu. Ne mutam acum la hibrizi.
Cum ai stiut ca sunt hibrizi? Erau formshifters? Sunt acelasi lucru?

Corect insa termenul folosit detine denota o acuta inabilitate de a intelege concepte definite intr-o limba straina.

shapeshifters nu formshifters

pentru ca isi schimba forma

form denota altceva si nu forma ... e ca si cum ai scrie furculision  :lol:

Da te iert ca esti in nestiinta de cauza

Fii atent ca nu iti explic de 2 ori :

Hibrizii 50 50 % sunt mai comuni si mai omniprezenti cu cat urci mai sus pe scara sociala in orice mediu am vorbi : politic, bancar, stiintific, economic, etnertainment, etc.

50/50 se refera la linia genealogica . Linii care au fost mentinute prin commbinatii specifice timp de mii de ani.

Programul de hibridizare nu e nou si pe alocuri destulde familiar.

Urmatorul paragraf in limba engleza il prezinta pe fostul presedinte mexican DELA ( te-ai prins ? dela...de la...De La ) vremea respectiva descriind tocmai acest lucru :

"  I apparently had been selected as the prototype for the seven programmed slaves de La Madrid had requested. De la Madrid was interested in NASA programmed staves that would be vaginally mutilated like I was. He was sexually obsessed with the hideous carving. I have no way of knowing what, if any, technological advancements were actually provided to de la Madrid via the film. I only know that deliberate misinformation tainted the methodologies depicted, and that I had never experienced programming or testing before or at the time by any such methods.

This video created for "his Royal Lizardry" was one of many cryptic lizard themes that NASA used in its Mexican operations. All of my programmed roles in Mexico involved the prolific, local, iguana lizards. De la Madrid had relayed the "legend of the Iguana" to me, explaining that lizard-like Aliens had descended upon the Mayans. The Mayan pyramids, their advanced astronomical technology, including the sacrifice of virgins, was supposedly inspired by the lizard aliens.



He told me that when the aliens interbred with the Mayans to produce a form of life they could inhabit, they fluctuated between a-human and Iguana appearance through chameleon-like abilities. "A perfect vehicle for transforming into world leaders." De la Madrid claimed to have Mayan/alien ancestry in his blood, whereby he transformed "back into an Iguana at will." De la Madrid produced a hologram similar to the one Bush did in his You Are What You Read initiation.



His hologram of lizard-like tongue and eyes produced the illusion that he was transforming into an Iguana. While in Mexico, I was always ordered to wait by rocks where the abundant Iguanas sunned before being "trance-ported" to my scheduled meetings with "his Royal Lizardry," the Lizard of Ahs. "

textul este un extras din " Trance Formation of America "  carte de care editurile se feresc ca de dracu' fiind refuzat de cateva pana acum.. sa o traduc in romana...dar mai incerc . DeCathy O'Brien si Mark Phillips


http://www.bibliotecapleyades.net/sociopolitica/transformation/transformation.htm#contents

http://www.trance-formation.com/

LupinThe3rd

Vorba aia, tu esti turc? Intreabm cati shapesifters ai vazut si cum i-ai recunoscut tu?
Scuze pentru formshifters.

StarDust

Citat din: LupinThe3rd din  10 Iunie 2008, 12:17:41
Intreabm cati shapesifters ai vazut si cum i-ai recunoscut tu?

Asta intrebam si eu...Textul in engleza nu m-a lamurit cu nimic din pacate...Alte dovezi te rog!
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

sevastase

Citat din: LupinThe3rd din  10 Iunie 2008, 12:17:41
Vorba aia, tu esti turc? Intreabm cati shapesifters ai vazut si cum i-ai recunoscut tu?
Scuze pentru formshifters.

stiam dinainte ca sunt shapeshifters...daca textul din engleza nu iti dao idee despre ce se intampla Fairy dust  poate citesti toata cartea ... daca nici atunci nu iti dai seama cam in ce caca inotam...poate ca e mai bine sa fii ca tine. Serios.

Shadowman

Citat din: sevastase din  10 Iunie 2008, 11:44:02
Personal : am vazut doar 50/50 % hibrizi.

   Un raspuns evaziv...
Citi ai vazut ? 2,3...50 ? Cind i-ai vazut ? Unde i-ai vazut ? In ce imprejurari ? Ce faceau ?
Poti sa faci o descriere ? Ori sa-i (sa-l)  reprezinti printr-un desen ? Sau o poza asemanatoare ?  :roll:
" PREA DES NOI NE BUCURAM DE CONFORTUL UNEI OPINII FARA DISCONFORTUL CUGETARII."

                                                                                        JOHN F. KENNEDY

sevastase

Citat din: StarDust din  10 Iunie 2008, 12:19:51
Asta intrebam si eu...Textul in engleza nu m-a lamurit cu nimic din pacate...Alte dovezi te rog!
Tu nu pricepi un lucru simplu. Ca majoritatea stai pe forum si tipi : " Dovezi dovezi ! " ca Ceauseasca in ceasul al 12 lea....te-ai intrebat vreodata daca tot ce aberez eu e adevarat ? Ce ai spune atunci ?  Aceeasi intrebare pentru Lupica....Ce ati spune sau face daca tot ce am postat eu este adevarat ?

Nox

Shadow, da este rãspuns evaziv pentru cã ºi 50% din 0 (zero) dã tot 0 (zero). end of line
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

StarDust

Sevastase, pot sa iti zic sigur ca inca nu am intalnit nici o "reptilianca" cred ca majoritatea "reptilienilor" tai ar fi trebuit sa ia o asemenea forma ca sa ne "cucereasca" pana la proba contrarie nu cred nimic.Mai ales ca a venit vara acum si pe plaje ar trebui sa fie plin de reptilience. Curand plec in concediu , o sa te anunt daca intalnesc una... :D.
"Fairy dust"?
Si care e problema? daca nu poti sa imi dai un raspuns, treci la atacuri la persoana? Incep sa imi schimb parerea despre tine...
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

sevastase

Citat din: Shadowman din  10 Iunie 2008, 12:24:28
   Un raspuns evaziv...
Citi ai vazut ? 2,3...50 ? Cind i-ai vazut ? Unde i-ai vazut ? In ce imprejurari ? Ce faceau ?
Poti sa faci o descriere ? Ori sa-i (sa-l)  reprezinti printr-un desen ? Sau o poza asemanatoare ?  :roll:
Iti prezint chiar pozele lor dragul meu. Sunt fetze familiare majoritatea



Miguel De La Madrid



Edward Heath ( fost prim ministru britanic ) ...




ain't nothing human about this

si nenumarati altii

sevastase

Citat din: bluemoon8520 din  10 Iunie 2008, 12:26:12
Shadow, da este rãspuns evaziv pentru cã ºi 50% din 0 (zero) dã tot 0 (zero). end of line
daca nu ai nimic de adaugat constructiv nu te baga in seama. Rezumate la sters si mutat postari

LupinThe3rd

Aha. Deci i-ai intalnit personal pe toti cei din poza? Sau ai inteles gresit? Eu personal ma refeream la cei pe care i-ai intalnit fata in fata in realitate nu la cei de la TV si ziare.

sevastase

Citat din: StarDust din  10 Iunie 2008, 12:30:53
Sevastase, pot sa iti zic sigur ca inca nu am intalnit nici o "reptilianca" cred ca majoritatea "reptilienilor" tai ar fi trebuit sa ia o asemenea forma ca sa ne "cucereasca" pana la proba contrarie nu cred nimic.Mai ales ca a venit vara acum si pe plaje ar trebui sa fie plin de reptilience. Curand plec in concediu , o sa te anunt daca intalnesc una... :D.
"Fairy dust"?
Si care e problema? daca nu poti sa imi dai un raspuns, treci la atacuri la persoana? Incep sa imi schimb parerea despre tine...
Nu incearca nimeni sa te lamureasca. Stii cui li se adreseaza in scotiana termenul " fairy" ?

Ti-am dat un raspuns deja. Inca o data :  citeste ce scriu si daca rezoneaza cu ceva bine daca ti se par aberatii, nu mai citi ca maimult o sa te enervezi, si o sa devii si mai confuz .


sevastase

Citat din: LupinThe3rd din  10 Iunie 2008, 12:49:11
Aha. Deci i-ai intalnit personal pe toti cei din poza? Sau ai inteles gresit? Eu personal ma refeream la cei pe care i-ai intalnit fata in fata in realitate nu la cei de la TV si ziare.
Personal inseamna ca i-am vazut in realitate. Nu am dat mana cu ei sau high 5. Si nu pe toti ci doar o parte. Pozele sunt ale unora dintre cei mai cunoscuti shapeshifteri.

Inca o data. Incerci sa discreditezi sursa ca sa dovedesti ca o notiune e falsa. Si la fel, inca o data, iti explic ca iti pierzi vremea si devii din ce in ce mai pueril.

StarDust

#313
Citat din: sevastase din  10 Iunie 2008, 12:49:57
Nu incearca nimeni sa te lamureasca. Stii cui li se adreseaza in scotiana termenul " fairy" ?
Stiu, dar eu nu ti-am zis "Seva...." si nu mai stiu cum. Daca ti-am lasat impresia ca ma enervez, te inseli. astept raspunsuri pertinente de la tine. Ce vroiai sa demonstrezi cu pozele alea?
Oricum, pana la niste raspunsuri pertinente, eu inchei pe acest topic SF.
Fara suparare Sevastase, parerea mea.
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16

sevastase

Citat din: StarDust din  10 Iunie 2008, 12:54:52
Stiu, dar eu nu ti-am zis "Seva...." si nu mai stiu cum. Daca ti-am lasat impresia ca ma enervez, te inseli. astept raspunsuri pertinente de la tine. Ce vroiai sa demonstrezi cu pozele alea?
Oricum, pana la niste raspunsuri pertinente, eu inchei pe acest topic SF.
Fara suparare Sevastase, parerea mea.

Ce vroiam cu pozele? Nu stii sa citesti ? Mi-a cerut exemple de shapeshifters sau hibrizi umano rep[tilieni

Ce nu e clar ?