Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

extraterestru prins pe camera de filmat incercand sa rapeasca un om

Creat de vladyi, 06 August 2008, 19:28:26

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

lylyt_ice

Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

elena78

Citat din: vladyi din  06 August 2008, 19:28:26
http://www.youtube.com/watch?v=Rdxbuc6VRpc


nu stiu daca e reala sau nu, dar deobicei aceBryan7ox are chestii reale voi ce credeti?

din pacate nu am reusit sa vad filmuletul ,a fost blocat de catre cei de la you tube ,din cate  se stie   adevaratii extraterestrii  inclusi extraterestrii  gri  sunt terorizati de camerele de filmat  , repet nu am vazut filmul dar  parerea mea este ca  poate un membru  care executa planul guvernului secrete a fost ,,deghizat ,,in extraterestru  ca sa rapeasca  omul  si sa faca experimente cu el.....

panta_rh_ei

Citat din: vladyi din  06 August 2008, 19:28:26
http://www.youtube.com/watch?v=Rdxbuc6VRpc


nu stiu daca e reala sau nu,

O fi real si s-a repezit la om pentru ca i-o fi fost foame. Am vazut zilele trecute un documentar in care se facea vorbire despre lantul trofic. Si zicea acolo ca exemplarele din regnul animal mai putin evoluate se hranesc cu organisme autotrofe(ierburi adica - intr-o traducere libera si simpla).
Heterotrofele in functie de locul pe care-l ocupa pe scara evolutiva se hranesc in special cu alte heterotrofe, consumul de proteine  fiind necesar dezvoltarii si functionarii creierului. Curios sau nu  faceau(documentarishtii) referire si la extrateresti si relatia lor cu noi oamenii pe linia asta. Mai clar... ziceau ca ei ne-ar prefera ca hrana. Acum nu stiu daca ravneau la proteina umana sau la suflet. Nu ziceau nici daca sunt micii gri, andromedani  sau alte specii dar probabil ca nu conteaza. Or fi avand toti aceleasi gusturi? :?
LIBERTATEA este doar aspectul negativ al intregului fenomen - viatza omului - al carui aspect pozitiv este RESPONSABILITATEA. LIBERTATEA  este in pericol sa degenereze intr-un capriciu daca nu este vietzuita in termenii RESPONSABILITATZII.