Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Reptilienii

Creat de sevastase, 26 Martie 2008, 23:32:50

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 2 Vizitatori vizualizează acest subiect.

sevastase

Citat din: Arckadii din  18 Aprilie 2008, 19:48:35
esti pe un forum care are trasat un regulament clar. ryn ti-a atras atentia ca te abati de la el. nu sunt eu in masura sa vorbesc in numele lui ryn insa consider ca asta s-a intamplat iar tu esti cel deplasat.


Ark
Uite care e treaba. Tot ce scriu eu in threadul asta din pct meu de vedere este foarte bine construit , foarte concis, si cu o structura predeterminata. Daca Ryn nu pricepe despre ce vorbesc sau unde bat eu asta e problema lui....iar cu incalcarea regulamentului e o vrajeala. Nesimtirea vine din faptul ca eu am stat ore intregi sa postez ce am postat pana acum, iar cineva isi permite sa imi jigneasca inteligenta sugerandu-mi ca nu explic destul. O imagine face cat o mie de cuvinte.....sursa imaginii e irelevanta, substratul e foarte relevant. Daca mai doresti SI explicatii sub o poza care nu necesita explicatii atunci poate ca threadul meu nu e pentru tine, si trebuie sa cauti o sursamai simpla. Daca nu pricepi LEGO, incearca DUPLO.

sevastase

Citat din: ryn din  18 Aprilie 2008, 19:52:08
Imi cer scuze daca am exagerat un pic. Ma refeream ca sterg postul compus din fotografii insiruite fara a avea explicatii anexate. Din fericire sunt o persoana  cunoscuta public pe un forum virtual. Deci 1-0 pentru toti ceilalti pe care nu ii cunosc. Din cate imi aduc aminte am vorbit civilizat. Va rog frumos sa reveniti cu postul in cauza, insotind fotografiile cu explicatii. Exista un regulament care trebuie respectat si pe acest regulament se bazeaza tot tupeul meu. Daca v-am jignit imi pare rau nu a fost intentia mea. Imi cer public scuze pe un forum virtual, catre o persoana virtuala.
De ce fugiti toti de putin exercitiu in gandire ?....cand postez 40 de fotografii aparent fara subiect comun, o fac pentru a demonstra partial omniprezentamotivului reptilian in societate. El a existat intotdeauna, si a accelerat exponential in ultimii ani din cauza ca toate creaturile astea se pregatesc sa iasa la suprafata ( din nou ) si trebuie saobisnuiasca populatia cu felulin care arata. Din cauza asta ati crescut cu dinozauri galore, testoase ninja si nenumarate alte motive reptiliene.

Acum.... oricat de bizar si neintemeiat ar parea ce spun eu , nu reprezinta nici 10 la suta din realitate. Sunt lucruri foarte subtile si totodata fundamentale legate de asa zisii reptilieni in toate reprezentatiile aferente, care nu pot fi explicate in 14 pagini pe un thread la forumul RUFOn.

Imi fac datoria fata de societate, si apreciez mai putine bete in roate ca sa pot contribui si eu mai cu spor.

" Let us never tolerate outrageous conspiracy theories! "

                           George W. Bush

http://www.youtube.com/v/N5I7NFracPU

ryn

Nu despre incapacitatea mea de a pricepe este vorba aici. Ci despre regulament. Rog sa fie respectat. Atat.
Fug sa joc un Piticot la dublu - Cupa Prieteniei

sevastase

Citat din: ryn din  18 Aprilie 2008, 20:06:21
Nu despre incapacitatea mea de a pricepe este vorba aici. Ci despre regulament. Rog sa fie respectat. Atat.
Fug sa joc un Piticot la dublu - Cupa Prieteniei
yawn

sevastase

O reclama la SOBE, o bautura racoritoare din SUA, cu Naomi Campbell si soparle care se transforma ....

http://www.youtube.com/v/ksowpCTfEgs

sevastase

#200

http://www.youtube.com/v/ylG9RsbgG90
http://www.youtube.com/v/sknrz_IKssc

Familiarizarea subconstientului cu imaginea reptiliana a inceput de mult ...In reclama de mai sus sunt identificate cu celula sociala umana de baza : familia. Ring a bell ?

LupinThe3rd

Citat din: sevastase din  18 Aprilie 2008, 20:05:24
De ce fugiti toti de putin exercitiu in gandire ?....cand postez 40 de fotografii aparent fara subiect comun, o fac pentru a demonstra partial omniprezentamotivului reptilian in societate.
Pentru ca violezi logica si pentru ca ii dai .... si pentru ca mangai lasciv cercul iar acesta devine vicios. Pentru ca din punctul meu de vedere declari ca esti fie un a fie alta. Adica undeva ai mintit! Plus ca nu ai adus nici un argument solid. Cand ti s-au adus contra-argumente ai dat-o sucita, ca de fapt tu vrei sa demonstrezi altceva.
Iar in aceste conditii tu vrei sa te credem? Amice, tu glumest?!


sevastase


Arckadii

Citat din: sevastase din  22 Aprilie 2008, 12:21:19
O poza cu mine....

Si tu esti reptilian sau ce? Cam asta reiese din insiruirea de materiale despre si cu reptilieni iar apoi din alipirea pozei tale fara nici un scop pe acest forum.
Deci, cum e sa fii reptilian?


Ark

sevastase

Nu sunt reptilian. Doamne fereste. In loc sa faci misto, mai bine incercam o discutie constructive. Am postat poza ca sa pui o figura in spatele la ce scriu. Sunt un tipdeschis si relaxat spun eu. Cateodata mamai calca pe bombeu ceva scris si atunci devin mai irascibil  :rainbow:

extrateresru_ro

Citat din: sevastase din  22 Aprilie 2008, 12:21:19
O poza cu mine....

nu vreau sa te jignesc si apreciez curajul tau..........semeni cu Lex Luthor dis Smallville :lol:
am incrededere in fiecare OM,dar nu am incredere in diavolul din el.

sevastase

Citat din: extrateresru_ro din  22 Aprilie 2008, 13:04:01
nu vreau sa te jignesc si apreciez curajul tau..........semeni cu Lex Luthor dis Smallville :lol:
:lol: :lol: :lol:

Nu si ca intentii sper... :-D :-D

Arckadii

Citat din: sevastase din  22 Aprilie 2008, 13:01:18
Nu sunt reptilian. Doamne fereste. In loc sa faci misto, mai bine incercam o discutie constructive. Am postat poza ca sa pui o figura in spatele la ce scriu. Sunt un tipdeschis si relaxat spun eu. Cateodata mamai calca pe bombeu ceva scris si atunci devin mai irascibil  :rainbow:

ok:) bine ca am lamurit. sper ca nu te-ai suparat:) am vrut doar sa fac o gluma. urmarisem discutia si stiam despre ce e vorba, doar ca mi-a sarit ca poanta in ochi..:P

Ark

sevastase