Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Bilderberg 2007: Istanbul, Turcia

Creat de Arckadii, 01 Iunie 2007, 21:27:00

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Urban

Se spune jumatate adevarat si jumatate minciuna....asta e stratagema....
In felul asta populatia nu mai face diferenta dintre adevar si minciuna...
Deci proportia e 50/50....

romulus

CitatDeci proportia e 50/50....
----Sa stii Urban ca nu-i neaparat necesar sa fie 50/50 ...! E suficienta  si o mica, micuta particica de adevar, pe (langa/peste)care se serveste minciuna din abundenta ! Dar avand grija ca din loc in loc sa se aduca in fata frantura de adevar .....Daca vrea, don'profesor ne va spune si partea teoretica ...de cum vine de se leaga ...... NU ?
----Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

spooky

cum era citatul ala...

doar lucrurile (sa zicem in cazul de fata conspiratiile) mici sunt tinute secret, pentru ca cele mari sunt tinute secret de naivitatea populatiei...
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

antoniu

ma intreb cand ati terminat si academia nationala de informatii , ca subiectul tine de analiza poliscopica si cred ca la cursul asta ati lipsit ,fugarind ozn-uri.....prin padurea cu mutatii genetice.......contorsionata de imaginatie......mica diversiune pentru guvizi.

Arckadii

Citat din: antoniu din  14 Aprilie 2008, 16:04:40
ma intreb cand ati terminat si academia nationala de informatii , ca subiectul tine de analiza poliscopica si cred ca la cursul asta ati lipsit ,fugarind ozn-uri.....prin padurea cu mutatii genetice.......contorsionata de imaginatie......mica diversiune pentru guvizi.

tot n-am inteles ce cautati pe forum domnule antoniu...nu ozn-uri, nu fenomene paranormale, nu securisti...atunci ce?

Ark

romulus

Citatsubiectul tine de analiza poliscopica si cred ca la cursul asta ati lipsit
----Zau dom'parfesor? Nu  ma'nebuni ? Da ce crezi ca tot natu' a avut sansa lu' mata sa se scoleasca prin strainataturi??
----Ei (zic de baietii si fetele de pe RUFOn, adicatele  pan'la urma,  NOI  minus mata... ) saracii,  cu siguranta ca nu viseaza cai verzi pe pereti  si nici nu au aceleasi targeturi - adicatelea, pe romaneste misiuni !
----Da' , pan'la urma, de unde stiti ca ei au facut si academia aia? Stiti pe vreunu' din ei de la cursuri?
---Am zis?
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

antoniu

nea romulus ,m-ai intrebat ce caut pe forum.... GUVIZI NEICA,GUVIZI .. ca in fiecare moment se nasc mii de guvizi ... si studiez feed back -ul lor la cele trei tipuri de informatie aruncata deavalma aici.   cat despre target  las-o moarta ca sunt altii si strategiile lor, nu-i mirosi ca de ...eu ii scolesc pe cei noi , matale esti din cei vechi....acum se lucreza transparent, fara acoperire, la suprafata.... ca prostu-i prost-- sifoneaza tot ....wow, noutati,sperieciuni,prin neurotransmitatori.

romulus

Citatacum se lucreza transparent, fara acoperire, la suprafata....
---Aoleu, acum ai vazut mesajul asta????
--- Ce sa zic dom' profesor ? Unii, da, asa lucreaza, la suprafata, stiu. Dar sunt multi altii (destui)care sunt adanc acoperiti. Dintre acestia unii sunt constienti de ceea ce fac, insa unii sunt atat de..... acoperiti incat nici nu-si dau seama in ce se baga !!Si aflati ca asta  NU ESTE O GLUMA.
---Cat despre cine instruieste - pe cine , care suntem vechii si care noii....aflati ( va reamintesc doar , daca mai este nevoie  )ca... totul este  relativ !
---Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

mirela

Am incercat sa salvez lista cu nume ce a aparut pe forum. Nu se printeaza decit pe jumatate. Oricum apar nume din elita mondiala.Vreau sa iau fiecare nume in parte sa vad ce pot afla despre aceste persoane sa vad ce iese la suprafata.

Renovatio

Si la ce folos Mirela sa afli despre ei.?Ce anume?Informatii oficiale poate ,dar pinai 'cucu"  cele neoficiale nu ai de unde sa le afli.In fine daca crezi ca ai timp si chef sa sapi pe net dupa  informatii  ,e oke,dar eu sincer zic ca e pierdere  de vreme.