Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

2012

Creat de TY, 26 Martie 2011, 20:41:58

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

TY

Atatea speculati dar daca v-as zice ca expresia pamantului de a zice sunt si eu un suflet si m-am saturat de cate gauri, cate distrugeri am si a venit timpul sa mai schimb suprafata pamantului. Cine a urmarit ca pamantul a inceput sa isi schimbe suprafata terestra adica daca va uitati deasupra pacificului vedeti cum tot cresc insulele adica ceea ce vrea sa faca este sa schimbe suprafata terestra adica s-a terminat resursele pe partea asta ridica o parte nou . De aceea trebuie sa dispara partea veche de pamint sa se refaca adica partea pe care suntem noi locatari lui adica America Asia Europa S.A. Adica continentele existente vor intra la apa si va reveni peste alti 26.000 de ani

Vlad6

Eu inteleg ce vrei sa spui,dar sunt pure speculatii.
Plus ca insulele nu rasar peste noapte...Si inca ceva....26.000 de ani?
De ce aceasta cifra?


pri3st3ss

rasar sau mai si dispar ca in cazul japoniei...
in fine,partea asta cu mama geea privita ca o fiinta  se vehiculeaza de ceva vreme.mi se pare normal sa se mai scuture din cand in cand,sau sa mai erupa cu furie pe ici pe colo....
cam asa facem si noi cu invadatorii care se tarasc prin unele bucatarii...traiesti frumos cu un gandac 2,ii dai si lui sa manance,dar cand se muta cu tot familionul la tine si nu te lasa,scoti armele grele,nu? asa si pamantul...
Ii invat si ei se indeparteaza,
Ascult si ei se se apropie....
Puterea mea, este tacerea mea.

TY

De ce 26.000 de ani pt ca atunci nici un mat feros sau neferos nu va mai fi la suprafata ci la locul lui de extractie . De ce sunt fascicule solare i-a intreba-ti oameni de stiinta ?