Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Cu ce pot fi confundate OZN-urile

Creat de Skywalker, 19 Octombrie 2006, 22:38:44

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Arhanghelul

#90
Citat din: roxaline din  19 Noiembrie 2013, 12:02:20
http://nationalufocenter.com/2013/11/ufo-armada-over-columbia-leaves-thousands-of-people-in-awe-video-nov-2013/
S-a trecut de la singular la plural , bag seama  :roll:

Citat din: Xanadron din  19 Noiembrie 2013, 12:17:40
In cazul citat se pare ca-i vb. de baloane, dupa ultimele debunkareli credibile.
Lansate poate cu scopul pozarii tarlalelor columbiene de coca. :lol:

Si-n orice caz, un clip care sa lamureasca modul/momentul/locul aparitiei OZN-urilor :ufo: (si eventual al disparitiei lor) ar fi mult mai putin discutabil decit niste cadre nu doar tremuratoare si disparate, ci si "izolate" cumva (hais-cea, :-D privitori-cer).
IMHO si parerea asta, evident.

Citat din: roxaline din  19 Noiembrie 2013, 12:26:37
aaaa ... iertare! Nu m-am gandit daca sunt sau nu pe bune "farfuriute" ci am privit actiunea ca parte dintr-un fel de ... PR. Sa se obisnuiasca lumea. Din acest motiv am considerat stirea interesanta si am postat-o aici; altfel stateam cuminte pentru ca nu stiu "chineza" orientarii in spatiu si deosebirii baloanelor de farfurii. Asa cum mi s-a parut interesanta stirea de ieri ( parca ) cu fatuca ce a desenat cum se percepe pe ea pe parcursul excursiei LSD. Erau interesante desenele, de la forma la "ceva altfel" si apoi inapoi in forma  :-D

http://www.youtube.com/watch?v=9AKoAqtySrs#t=14

In urma cu cateva zile am vazut o faza identica cu asta  ... noroc ca aveam in rucsac ca deobicei binoclul de 8x25 si aparatul foto ...

Uitandu-ma prin binoclu am vazut ca ozenutele mele defapt sunt pasari ... fara binoclul ...  nu-mi dadea seama ... am vrut sa fac poze ... dar nu mi-au iesit bine cadrele sau filmarea... mai precis nu se observau clar ozenutele ... plus ca era o ambasada peste drum ... si cred ca deja eram dubios ... cu binoclu si aparat foto ... :evil: :ufo: :mrgreen:
Prin credinta a fost mutat Enoh de pe pamânt, ca sa nu vada moartea. Si n-a mai fost gasit, pentru ca Dumnezeu îl mutase. Caci înainte de mutarea lui, primise marturia ca este placut lui Dumnezeu.   Evrei 11:05

terraflorin

Citat din: Arhanghelul din  20 Noiembrie 2013, 19:39:13

Uitandu-ma prin binoclu am vazut ca ozenutele mele defapt sunt pasari ... fara binoclul ...  nu-mi dadea seama ... am vrut sa fac poze ... dar nu mi-au iesit bine cadrele sau filmarea... mai precis nu se observau clar ozenutele ... plus ca era o ambasada peste drum ... si cred ca deja eram dubios ... cu binoclu si aparat foto ... :evil: :ufo: :mrgreen:
Ceva asemănător am păţit şi eu, dar nu aveam binoclu. Mergeam pe câmp şi pe lângă stâlpii de înaltă tensiune am văzut clar silueta perfectă a unei farfurii zburătoare. După ce m-am uitat mai atent era un stol de păsări.

Sau poate s-a transformat în păsări, cine ştie! Schimbarea ''realităţii'' ''reale''.

jean

Uite cum niste baieti care nu au ce face imita OZN-urile. Proiectele de pe aici au fost sortitite esecului, astia au reusit cu resurse putine.
https://www.facebook.com/groups/470758566273154/permalink/1100575976624740/
Adevarul este dincolo de noi

dyana88