Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Sunteti pregatiti?

Creat de Arckadii, 15 Septembrie 2007, 16:40:45

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

baguvix

pei te transformi  :lol: :lol:
Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar.

GreenDragon

In ultimii ani, asupra Pamantului s-a revarsat o mare cantitate de energie. Aceasta amplifica tendinta principala a fiecaruia dintre noi. La cel orientat catre evolutie, energia primita e folosita pentru evolutie. La ceilalti, energia primita amplifica dezechibrele.

Orientarea spre evolutie sau involutie e hotarata in planurile interioare. Cei mai multi oameni nu sunt constienti de principala lor orientare.

adrianh

Ark,cand mai vi cu noi informatii despre 2012?Sun tare curios sa vad ce ai mai gasit! :?
Viata e o piesa de teatru,ce trebuie jucata la maxim!Asa ca nu ezitati sa profitati de ea!

Max C.

@DarkLight
S-ar putea sa ai o cadere de calciu sau lipsa de vitamine...daca nu, sigur ai lipsa de...dragoste! :wink:

lylyt_ice

 Dragostea, este un sentiment esential...si de multe ori si in familia proprie, se poate sa fie o oarecare diferenta in dragostea impartita copiilor; unul fiind tot timpul oaia neagra! se mai poate insa, sa nu fie multumit cu el insusi; rezultate slabe la invatatura, estetic nu se simte la nivelul altora, sau altii fac glume de prost gust pe seama lui.De fapt, nu are importanta virsta, asta se poate intimpla oricui, in urma unei deceptii, sau nedreptati oarecare. Cine L-a cunoscut pe Dumnezeu si l-a cautat in biserica...nu se intoarce impotriva Lui 180*, decit daca in viata lui s-a petrecut ceva foarte greu de acceptat sau suportat!! !Intra in calcul si anturajul prost (cu toata gama de produse...!)
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

zeratul

am stat si am citit cel putin timp de un an ce scrieti voi si mam gandit sa ma implic si eu mai ales ca acum miam amintit ceva ce tre sa zic  :-D  :cam acum 5 ani cand nu eram pasionat de nimic paranormal,ozn...restu am citit undeva nu mai stiu unde :-D despre un copil am uitat din ce tara :-D care a inceput sa vb la un an si pe la spunea ca e un un suflet de pe alta planeta care a venit sa ne ajute pt ca in 2012 se vor intampla mari cataclisme etc. si va disparea un continent si ca acela e doar pctul inceputului lucrurilor rele

pareri? :?

baguvix

un link ceva cu stirea despre acel copil sau cum ai intrat in posesia unei informatii ca aceasta
Nu voi fi un om obisnuit, pentru ca am dreptul sa fiu extraordinar.

lylyt_ice

 Despre ceva asemanator a scris cineva pe aici pe forum, mai amanuntit este vorba despre un baietel din Rusia...Cine stie despre ce topic este vorba, poate ne ajuta sa-l gasim mai repede......
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

zeratul

nu era din rusia sigur si miam amintit ca a spus ca sunt multi ca el care sau reincarnat sa ne ajute
si e dintro tara in care lcuvantul baba = femeie ca miam amintit ca asta a fost primul cuv pronuntat de el :-D
sper sa fie de folos

ariel

la topicul "Sa ne pregatim ptr 2012" la pagina 5 veti gasi ceea ce a scris @2012 despre acel baietel nascut in 1996 in Rusia

caut si pe net poate mai gasesc si altceva despre acel copil
"Sa avem seninatatea de a accepta ceea ce nu poate fi schimbat,curajul de a schimba ceea ce poate fi schimbat si mai ales intelepciunea pentru a face deosebirea intre cele doua posibilitati" (Marc Aurelius)

zeratul

mi-am amintit ca si copilul despre care am citit eu spunea si el despre 2009 si 2013.... +2012,dac nu e kiar acelasi copil :-D

zeratul

si spunea ceva de genu ca simte caun continent va disparea dar puterea lui e limitata si ink nusi poate da seama care din ele...si miam amintit ca si el spunea ca e tot de pe marte

Serban M

#42

In primul rand as dori sa va salut,sunt nou venit (teoretic frecventez de foarte mult timp acest site insa acum mi-am facut si cont)

Calendarul mayas se sfarseste definitiv in data de 21.12.2012.Ei bine e usor sa ne imbalsamam sub cascada divina a imaginatiei,referitor la ce se va intampla in acea clipa/perioada e greu de conceput insa scepticismul taie din start orice suflare.Cert este ca Nibiru se va intoarce 2010-2013 (ciclul de 360.000) si vom reveni la lumina.
Oare mai traiesc batranii annunaki..quetzalcoatl ? ramane de vazut.

pace,adevar,curaj si lumina.

alx

Citat din: Sirius13 din  04 Noiembrie 2007, 02:11:06
In primul rand as dori sa va salut,sunt nou venit (teoretic frecventez de foarte mult timp acest site insa acum mi-am facut si cont)

bine ai venit printre noi!

Citat din: Sirius13 din  04 Noiembrie 2007, 02:11:06
Calendarul mayas se sfarseste definitiv in data de 21.12.2012.Ei bine e usor sa ne imbalsamam sub cascada divina a imaginatiei,referitor la ce se va intampla in acea clipa/perioada e greu de conceput insa scepticismul taie din start orice suflare.Cert este ca Nibiru se va intoarce 2010-2013 (ciclul de 360.000) si vom reveni la lumina.
Oare mai traiesc batranii annunaki..quetzalcoatl ? ramane de vazut.

pace,adevar,curaj si lumina.

mi-ar face placere daca ai expune aici motivele si argumentele STIINTIFICE care arata cu certitudine ca Nibiru EXISTA si ca SE VA INTOARCE in 20012-20013!

si ca o observatia...daca ai ceva de spus pe un topic,fa-o...dar nu posta acelasi raspuns in 2 topicuri diferite...unii dintre noi citim TOATE topicurile si e cam enervant sa vezi un membru care are de spus acelasi lucru la 2 probleme relativ diferite!
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Rayden

salve,

ciclu de 360.000 de...ani ?

parca era vorba de vreo 3600 de ani..

sau ma insel.. ?