Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

OZN-uri deasupra capitalei (10-11 iulie 2010): ELUCIDAT

Creat de Cautatorul, 12 Iulie 2010, 03:37:37

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Cautatorul

In noaptea finalei campionatului mondial de fotbal:

"OZN semnalat pe cerul capitalei

Asearã, în Bucureºti fie am avut oaspeþi neaºteptaþi, fie cineva ne-a fãcut o farsã. Pentru cã, spre miezul nopþii, pe cer au apãrut mai multe lumini greu de definit. Care au rãmas în aceºi loc mai multe minute ºi au dispãrut la fel de brusc. Emil, un telespectator al Observatorului, le-a filmat ºi este convins cã avem de-a face cu o vizitã a unor extratereºtri. "

http://www.videonews.ro/action/viewvideo/52385/OZN-semnalat-pe-cerul-capitalei/

Quicksilver

You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

spooky

Citat din: Cautatorul din  12 Iulie 2010, 03:37:37
In noaptea finalei campionatului mondial de fotbal:

"OZN semnalat pe cerul capitalei

Asearã, în Bucureºti fie am avut oaspeþi neaºteptaþi, fie cineva ne-a fãcut o farsã. Pentru cã, spre miezul nopþii, pe cer au apãrut mai multe lumini greu de definit. Care au rãmas în aceºi loc mai multe minute ºi au dispãrut la fel de brusc. Emil, un telespectator al Observatorului, le-a filmat ºi este convins cã avem de-a face cu o vizitã a unor extratereºtri. "

http://www.videonews.ro/action/viewvideo/52385/OZN-semnalat-pe-cerul-capitalei/

Da... lanterne chinezesti. Si eu le-am vazut personal azi noapte in timpul finalei. Erau lansate de la AFI Palace Cotroceni. Le-am si filmat.
"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

spooky

"In a world of universal deceit telling the truth is a revolutionary act." -- George Orwell, 1984

Nox

Trist dar adevãrat. Ãsta este nivelul de cunoaștere. Vedem niște lumini pe cer și GATA... sunt extratereștri și concluzia cã EI sunt aici, EI ne viziteazã, EI ne rãpesc, ºamd.

Dupã multe decenii de culturã media încã nu am înțeles cã OZN (Obiectele Zburãtoare Neidentificate) nu sunt neapãrat nave extraterestre. Scurtcircuitul existã și existența lui nu e întâmplãtoare!
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee

Vlad6

cine si de ce naiba lanseaza aceste lanterne chinezesti in aer? care este scopul lor?

jean

  In Bucuresti se lanseaza mereu asemenea lanterne, nu pot sa nu ma intreb, ce se intampla cu ele dupa ce ajung inapoi pe pamant? A gasit cineva asa ceva? Cum ar arata resturile unei asemenea lanterne? Daca ajung undeva cu materiale inflamabile si inca mai arde, ar pute lua foc? Este nevoie de aprobare pt. a lansa asemenea lanterne? Daca nu a gasit nimeni resturi....Sau daca exista posibilitatea sa dai foc cu ele...
  Baloane mai putin umflate am vazut prin diferite locuri prin Bucuresti pe unde trec dimineata cu bicicleta la munca. Acele baloane inainte sa ajunga pe sol au plutit prin aer, probabil in seara, noaptea ce a trecut si datorita poluari luminoase acestea reflecta lumina putand fi confundate cu obiecte zburatoare neidentificate.
Adevarul este dincolo de noi