Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Frumusetea Naturii!

Creat de jackie28t, 18 Iunie 2006, 15:07:56

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

alx

Stiu ca nu s-a mai postat de multa vreme in topicul asta,insa nu m-am putut abtine...
Asa ca urmatoarele fotografii sunt o dedicatie din partea mea pentru toti membrii acestui forum...mai ales ca zapada e asa cum e anul asta...

UN AN NOU FERICIT SI CAT MAI BUN !


alx
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

zana@M

Citat din: alx din  03 Ianuarie 2012, 23:18:06
Stiu ca nu s-a mai postat de multa vreme in topicul asta,insa nu m-am putut abtine...
Asa ca urmatoarele fotografii sunt o dedicatie din partea mea pentru toti membrii acestui forum...mai ales ca zapada e asa cum e anul asta...

UN AN NOU FERICIT SI CAT MAI BUN !


alx


Multumesc ,alx la fel si tie!
Atasez si eu cateva poze amintindu-mi de iarna copilariei mele..... :oops:
,,TU ESTI CAUZA IAR LUMEA ESTE EFECTUL ,SCHIMBA-TI IDEILE DESPRE LUME -SI LUMEA SE VA SCHIMBA,,

alx

Am ce face,n-am ce face,eu fix la ora asta pun o poza sa va infrumusetez seara...fotografia este facuta de mine sambata,iar protagonistii...au pozat pe gratis... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Quicksilver

Intr-adevar, frumoasa poza. O mai ai pe cea originala (fara sepia)?
You are here on Earth at this time because you chose to be ... So stop whining about it!

alx

da,o mai am,in format RAW...
de ce?
"O piatră nu cade din cer.Sau,daca se intamplă să cada,atunci nu mai e piatră,ci aerolit."

Siberia

Foarte putina zapada.

"The end is the beginning of all things, Suppressed and hidden, Awaiting to be released through the rhythm Of pain and pleasure." - Jiddu Krishnamurti

andrei

   Cateva imagini care se potrivesc aici,zic eu:
Dacă citești doar cărți pe care toată lumea le citește nu vei putea gândi decât cum toată lumea gândește.

zana@M

Frmusetea naturii in toata splendoarea ei....
,,TU ESTI CAUZA IAR LUMEA ESTE EFECTUL ,SCHIMBA-TI IDEILE DESPRE LUME -SI LUMEA SE VA SCHIMBA,,

zana@M

Imagini  spectaculoase de sezon!

,,TU ESTI CAUZA IAR LUMEA ESTE EFECTUL ,SCHIMBA-TI IDEILE DESPRE LUME -SI LUMEA SE VA SCHIMBA,,