Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

Fenomenul UFO corelat cu Youtube

Creat de iniventor, 24 Aprilie 2011, 17:13:45

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

iniventor

  Incerc sa propun un topic daca imi este permis despre imaginile de amator de pe youtube . Pasiunea mea despre ufo inainte sa intru ca membru pe acest seit incercam sa o satisfac si prin Youtube , prin imaginile de amator surprinse sau nu de diverse persoane . Azi am incercat ufo april 23 2011 pe motorul de cautare youtube si ufo april 24 2011 . Sunt cativa ani de cand fac acest lucru : practic verific 3 date calendaristice pentru fusul orar si pentru alte persoane care posteaza : de exemplu sa zicem azi este 24 si verific datele : 23, 24, 22 .Uneori verific si 25 ;asta ca exemplu.

Motivul? sunt foarte multe persoane care au o camera la indemana in ziua de azi si/sau un aparat foto .

  Opinia mea in legatura cu fenomenul de pe Youtube inca nu este formata si poate cu ingaduinta dvs si ajutorul dvs sper sa fie o opinie a celor care ne reprezinta pe acest seit si astfel sa ma alatur si eu cu observatiile facute pana acum ca parte din ceea ce cautati .

  Cu mult respect si consideratiune ,

Iniventor

Nox

Mutat în OZN - generalitãþi. Mai multã atenție!!
Nu tot ce zboară şi este necunoscut este extraterestru.
All warfare is based on deception. -- Sun Tzu, 600 BC

All types of knowledge, ultimately mean self knowledge. -- Bruce Lee