Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: Intalnire RUFOn - Bucuresti - 28 ianuarie 2007  (Citit de 16400 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Arckadii

• Vizitator
Raspuns: Intalnire RUFOn - Bucuresti - 28 ianuarie 2007
« Răspuns #45 : 05 Februarie 2007, 16:10:14 »
mi-a fost frica sa amintesc de el DeReLiCt.
m-a asteptat afara cand am plecat, a mers cu mine pe jos pana la Universitate si mi-a zis ca daca spun cuiva de el imi da o bataie de nu mai pot scrie pe forum 5 zile.
si na. thanks a lot now:(((
:)
Ark

Offline DeReLiCt

• Cool
  • Mesaje postate: 176
  • Gen: Bărbat
  • Liked: 0
  • Likes Given: 0
« Răspuns #46 : 05 Februarie 2007, 16:45:58 »
Scuza-ma.. dak stiam nu spuneam nimic. Credeam ca ati rezolvat-o la o cafea sau la o bere.
 :-D
A studia ºi a nu gândi este o risipã. A gândi ºi a nu studia este periculos.

Forum RUFOn

« Răspuns #46 : 05 Februarie 2007, 16:45:58 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.