Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: Crizele Didei  (Citit de 4240 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Urban

• Consacrat
  • Mesaje postate: 1,848
  • Gen: Bărbat
  • Sic Mundus Creatus Est
  • Liked: 399
  • Likes Given: 1241
Crizele Didei
« : 26 Ianuarie 2015, 19:59:59 »
Aaaa, deocamdata pot sa spun ca nu este un post ocazional, pentru ca divulgaritatea umanistica a unui om s-ar putea retusa pe un blastom al nonsalantei nonconformistice intru Jean Calvin.
Numai ca aceasta republistica interumana s-ar putea repudia pe un anumit tronson umanitar.
As vrea ca totul, in aceasta zi a unui prohod pe care divinitatea interumana se putea codifica o impartasanie pura, s-ar putea restructura pe un anumit disconfort plurirenascentistic umanitar.
Eu am venit ca sa confirm, sunt intr-o urbanistica, intr-o cazuistica medicala a unui univers transvers si am luat aceasta impartasanie intr-un situs inversus, intr-un nonsalant subunivers intru Jean Calvin.
Si nu stiu daca dumneavoastra aveti pledoaria ca sa imi oferiti aceasta continenta parasinusoidala pe care niciodata acest univers situs inversus s-ar putea reconstitui.

@Admin
Legatura cu forumul este universul transvers.

@Dida
Sa fie intr-un Jean Calvin!
Si la mai multe!

@Prietena lesbiana a Didei
Tu sa nu citesti aici ca nu e frumos!
« Ultima Modificare: 26 Ianuarie 2015, 20:06:58 de Urban »

Offline Xanadron

• MARE MAESTRU
  • Mesaje postate: 4,726
  • Gen: Bărbat
  • Ozenaut precaut
    • Povestoteca SF
  • Liked: 3832
  • Likes Given: 12296
Re: Crizele Didei in context galactic - teza de doftoriceala
« Răspuns #1 : 26 Ianuarie 2015, 20:23:33 »
 :-D Da, pe linga o clara schizofrenie (hebefrenica sau nu), tanti din clip poa'sa aiba si-o sinuzita parasinusinoidal-calvinica.

...Ce-o avea insa colega noastra? Poate ca n-are bani, chef sau curaj sa mearga la psihanalist si noi nu-i intindem o mana?! (pe care cred totusi ca nu ne-ar musca-o, in ciuda simptomelor extrem-crizate din PM-uri.)
Ori (ma-ntreb din nou la modul cel mai serios) poate pur si simplu incearca sa ne expuna o viziune fractalica a crizelor, de la amoebele care n-ar fi ajuns in final homosapiensi daca n-ar fi fost irascibil-crizate din cretacic incoace si pina la ET-ii eterici care ne baga la foc continuu crize spiralate-n ADN ca sa ne trezim 'reakului odata din letargia sclaviei?!

Viziune combinata parca un pic si c-un laudatio al rolului pozitiv-evolutiv al crizutzelor ori crizoaielor de toate culorile.

P.S. (da' ramine-ntre noi, colega trecatoare): observi ca te-am scos un pic, da' mai baga si tu carbuni (si poate cite-un ozenici :ufo: pe ici-pe colea), ca n-o scoti usor la capat cu Urban...
Iar cu alx nici atit. :lol:
« Ultima Modificare: 26 Ianuarie 2015, 20:27:44 de Xanadron »
Trăim pe-o planetă nebună - opriţi-o să mă cobor !!!
http://povestoteca.wordpress.com/

Forum RUFOn

Re: Crizele Didei in context galactic - teza de doftoriceala
« Răspuns #1 : 26 Ianuarie 2015, 20:23:33 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.