Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: Tara Luanei sau Lu-Anu  (Citit de 18249 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline xperyens

• Veteran
  • Mesaje postate: 1,172
  • Gen: Bărbat
  • E greu sa vorbesti despre adevar dar usor sa minti
  • Liked: 761
  • Likes Given: 1742
Re: Tara Luanei sau Lu-Anu
« Răspuns #30 : 30 August 2020, 19:44:16 »
Măi tati,
Hai ca nu e asa greu sa observi!
Noutăți înseamnă Noutăți.
Regret dar nu am timp de toanele tale schimbatoare ca de obicei.
...

Patroane, "ameninti" pe aici de n'spe comentarii cu noutati  :lol:

Hai sa-ti explic ceva ce pare ca nu intelegi. O luam usor, asa, sa fiu sigur ca intelegi:
Noutate este un termen relativ, nu absolut, pentru ca altii poate detin deja acea informatie. Esti foarte sigur ca ai o noutate desi nici nu citisei cartea respectiva - nu stiai ce sta scris acolo. Acum nu faci decat sa-mi pierzi mie si altora timpul de pomana, scrie frate noutatea si gata, te tot invarti dupa coada aiurea cand de fapt toata treaba cu scrierea pe subiectul asta a fost alta, trolling de c...t.

Si nu ai ce noutate sa afli in privinta inventarii acestor legende, treaba e clara - ma rog, pentru cei care au citit si au inteles.

Doi, nu e frumos sa imi folosesti expresiile atata timp cat tu cu fiulploii aplicati de ani de zile e metoda cretina, si anume dati raspunsuri pe alte topicuri, faceti aluzii la alte subiecte, lucru care arata cat de barbati sunteti amandoi impreuna sau separat.  :wink: Si degeaba crede vreunul dintre voi ca ar castiga ceva din asta, vad si altii penibilul de care dati dovada.

Aceeasi abordare puerila de ani de zile, mai cresteti si voi si lasati trollingul. Si cand te prinde cineva cu mata-n sac, degeaba ii spui ca tu nu ai nicio mata, stii cine face asta, nu? :mrgreen:

Eu nu mai continui pe acest subiect, tu si colegul tau puteti sa va prefaceti in continuare ca sunteti interesati de subiect si cum v-a pocnit brusc pe amandoi interesul in acelasi timp - la cateva zile dupa ultimele postari de la Gura de rai. Desi totul se cunoaste in privinta legendelor mentionate...

Si cu asta, sanatate!

PS: Acum hai, arunca informatia aia care probabil e inutila in legatura cu legendele - lucru clarificat, si sustine ca te-am acuzat eu si pe celalalt coleg pe nedrept  :lol:

Hai sa iti explic , sa acuzi un moderator că: face trolling de.. si aici te citez: "căcat" iti aduce MODERATED
Continua stilul si iti va aduce BAN
abyss

« Ultima Modificare: 02 Septembrie 2020, 14:24:14 de abyss »

Forum RUFOn

Re: Tara Luanei sau Lu-Anu
« Răspuns #30 : 30 August 2020, 19:44:16 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.