Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: Intalnire spontana 7 August  (Citit de 4808 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline Urban

• Consacrat
  • Mesaje postate: 1,848
  • Gen: Bărbat
  • Sic Mundus Creatus Est
  • Liked: 399
  • Likes Given: 1241
Intalnire spontana 7 August
« : 07 August 2010, 11:08:45 »
Propun o intalnire a membrilor astazi (7 August 2010) orele 18.00 la urmatoarea locatie:
www.pizzacolosseum.ro

Offline jean

• Consacrat
  • Mesaje postate: 1,776
    • DFI Recreativ
  • Liked: 367
  • Likes Given: 211
Raspuns: Intalnire spontana 7 August
« Răspuns #1 : 07 August 2010, 20:13:20 »
Am aflat la doua ore dupa, trebuia anuntat cu mai mult timp inainte. Programul meu pe PC incepe la ora 20.
Adevarul este dincolo de noi

Offline romulus

• Veteran
  • Mesaje postate: 1,160
  • Adevarul este relativ...
  • Liked: 141
  • Likes Given: 142
« Răspuns #2 : 07 August 2010, 21:20:20 »
Mai intai am crezut ca ai avut vreo oaresce intalnire... de gradu' III...
Localul pare ok dar apropitaru' a avut o idee nasoala sa vopseasca peretii cu ...igrasie ?!
Sper ca avea insa aer conditionat, daca ajunserati p'acolo !
Si daca da, kumfu?
Am zis !
"Zisa cel nebun intru inima sa :Nu este Dumnezeu"
Psalmul 52 al lui David

Forum RUFOn

« Răspuns #2 : 07 August 2010, 21:20:20 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.