Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: OZN la Chiraleș-BN 1979  (Citit de 37910 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline abyss

• Moderator Global
  • MARE MAESTRU
  • *
  • Mesaje postate: 3,037
  • Gen: Bărbat
  • Liked: 2242
  • Likes Given: 5663
Re: OZN la Chiraleș-BN 1979
« Răspuns #60 : 22 Iunie 2020, 23:39:12 »
Eu am predat armele , nu mai am chef de măsuri administrative. Sa-i bage @alx ciorapu-n gura daca vrea.

Hai pa si eu.

Offline StarDust

• Moderator Global
  • MAESTRU
  • *
  • Mesaje postate: 2,164
  • Gen: Bărbat
  • Archaean soul
  • Liked: 505
  • Likes Given: 1195
« Răspuns #61 : 23 Iunie 2020, 09:24:22 »
Off-topic,
Eu am renuntat demult... Nu imi place sa "dau cu bata", cine nu pricepe de vorba buna... asta e. Orgoliile personale "urla" din toate partile, indiferent ca se recunoaste sau nu.
Din cauza asta toti avem de pierdut. Astia suntem noi romanii.
În credinta au murit toti acestia, fara sa fi capatat lucrurile fagaduite, ci  doar le-au vazut si le-au urat de bine de departe, marturisind ca sunt straini si calatori pe pamînt.  Evrei 11:13-16.
http://themillenniumreport.com/2016/03/the-flat-earthers-

Forum RUFOn

« Răspuns #61 : 23 Iunie 2020, 09:24:22 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.