Declinare responsabilitate
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.
Mai multe despre politicile de confidențialitate, aici...

Autor Subiect: Telekinezie I  (Citit de 104859 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline WanTtoKnow1997

• Junior
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Liked: 0
  • Likes Given: 0
Raspuns: Telekinezie I
« Răspuns #150 : 03 Decembrie 2010, 21:25:42 »
Ori ce om poate dobandi aceasta putere?
 :? :?

Offline WanTtoKnow1997

• Junior
  • *
  • Mesaje postate: 2
  • Liked: 0
  • Likes Given: 0
« Răspuns #151 : 03 Decembrie 2010, 21:34:30 »
Cine ma poate ajuta ?
 :? :fight: :fight: Sunt dispus sa incerc stiu si teoria si cum sa imi intretin corpul pt a putea face asta dar nu stiu sa o aplic. :-D pls pls pls

Forum RUFOn

« Răspuns #151 : 03 Decembrie 2010, 21:34:30 »
Părerile exprimate pe acest forum aparțin utilizatorilor acestora și nu pot fi considerate ca fiind informații oficiale sau promovate de acest site/forum.
În conformitate cu prevederile politicii de confidențialitate acceptate la înregistrare, fiecare utilizator este răspunzător de informațiile publicate pe acest site și nu sunt asumate de administratori sau proprietarul acestui forum.