Autor Subiect: AL 3-lea ochi  (Citit de 225986 ori)

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

Offline AdarM

• Cool
  • Mesaje postate: 290
    • Vezi Profilul
    • Bijutierul meu
  • Liked: 18
  • Likes Given: 111
Re: PROTECTIA PSI a orbilor in lumea chiorilor cu al 3-lea ochi scos :-)
« Răspuns #570 : 20 Noiembrie 2012, 11:46:16 »
...Tu esti, Ancutzo?! ;D
Tot 600 RON incasezi pentru seminarii de la fiecare guvide credul si 150 pentru auto-acordarea neincordata :D de la distantza, cu telefonul inchis si chakrele larg deschise din toate balamalele?
...
(P.S. Decisesem sa nu mai postez decit in cazuri de enervare majora, da-i clar acu' ca tre' sa-mi auto-acord o banare permanenta). :D
...si cand te gandesti ca eu zilnic am de-a face cu specimene de tipul asta... :x
Vezi tu, mon vieux, incerc doar sa-ti explic de unde vine incrancenarea fireasca fata de liota sarlatanilor, pretins "evoluati", "treziti", "initiati" si alte categorii de parapsihopupu...
Marcus Tullius Cicero: Traim vremuri grele, copiii nu-si mai asculta parintii si orice prost crede ca poate sa scrie o carte.

Increde-te in cei care cauta Adevarul, dar indoieste-te de cei care spun ca l-au gasit.

Offline delllia

• Junior
  • *
  • Mesaje postate: 7
    • Vezi Profilul
  • Liked: 2
  • Likes Given: 0
Re: AL 3-lea ochi
« Răspuns #571 : 27 Decembrie 2012, 10:28:02 »
privind un obiect pana numeri la 10 si pe urma incerci sa reiei imaginea cu ochii inchisi , chiar daca nu vezi imaginea, totusi dezvolta teribil de mult intuitia, vei deveni mai telepatic, vei aproxima mai bine anumite situatii, si multe mute altele.