Ştiri:

Forumul RUFOn este din nou funcțional după ce a primit un upgrade important de software și rulează acum pe un server nou.

Main Menu

SECRETELE DIN APA

Creat de CHIP, 22 Iunie 2008, 21:48:43

« precedentul - următorul »

0 Membri şi 1 Vizitator vizualizează acest subiect.

CHIP


CHIP


CHIP


adipop

Citat din: CHIP din  15 Decembrie 2008, 20:50:48
Masaru Emoto si cristalele apei.
:cry:

http://www.torser.com/ro/scientific_base/masaru_emoto/default.aspx

Eu m-am oxcupat de LUT, fiind material anizotrop. Pe clopoteii pe care i-am proiectat si i-am comandat la firma Vitosi din Miercurea Ciuc, am scris Speranta si Deteapta-te Romane !, in limbi diferite...Fara sa-si explice anumite persoane ceea ce se intampla, atunci cand au fost oferite aceste obiecte, au fost  " deschise " oportunitati de colaborare cu diverse Ambasade sau Concerne mari din exterior.


Ilie

Citat din: MAGDALENA1948 din  15 Septembrie 2008, 17:30:22
ENERGIZAREA APEI A FOST DEMONSTRATA LA MICROSCOP.DUPA ENERGIZARE APA ARE ALT ASPECT MOLECULAR.....DAR CA SA POTI ENERGIZA APA TREBUIE SA IA DESCHIDERI DE CIACRE, :
Cineva spunea "daca esti in stare sa-tilegi sireturile la pantofi esti in stare de minuni foarte mari" Asa ca sa nu crezi ca numai unii sunt in stare. Oricine este in stare de asta O singura cerinta trebuie sa indeplinesti ca sa si reusesti."Sa crezi cu putere"

CHIP

Citat din: Ilie din  05 Martie 2009, 12:32:38
Citat din: MAGDALENA1948 din  15 Septembrie 2008, 17:30:22
ENERGIZAREA APEI A FOST DEMONSTRATA LA MICROSCOP.DUPA ENERGIZARE APA ARE ALT ASPECT MOLECULAR.....DAR CA SA POTI ENERGIZA APA TREBUIE SA IA DESCHIDERI DE CIACRE, :
Cineva spunea "daca esti in stare sa-tilegi sireturile la pantofi esti in stare de minuni foarte mari" Asa ca sa nu crezi ca numai unii sunt in stare. Oricine este in stare de asta O singura cerinta trebuie sa indeplinesti ca sa si reusesti."Sa crezi cu putere"

Adica oricine poate energiza apa.

lylyt_ice

 "sa crezi cu putere"? CE ANUME, sau IN CE "sa crezi cu putere"?
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

CHIP

Citat din: lylyt_ice din  06 Martie 2009, 16:34:43
"sa crezi cu putere"? CE ANUME, sau IN CE "sa crezi cu putere"?
Lylyt
Probabil o fi vrut sa spuna ca este esential sa crezi in ceea ce faci,ceea ce este dealtfel corect.

lylyt_ice

 Da...daca asta o fi vrut sa spuna(?), atunci sunt deacord cu tine....."corect"!
Cei care; ziua dorm si noaptea se odihnesc, cand oare mai au curiozitatea sa vada cum este sa fii trezit la "realitate" ?

Ilie

Citat din: CHIP din  06 Martie 2009, 16:38:29
Lylyt
Probabil o fi vrut sa spuna ca este esential sa crezi in ceea ce faci,ceea ce este dealtfel corect.
Exacat asta am vrut sa spun. Sa crezi cu toata fiinta ta, sa nu ai nicio urma de indoiala in ceea ce vrei sa faci sau gindesti

CHIP


CHIP


CHIP


CHIP